Novinky

Přejeme Vám příjemné prožití Velikonoc

Milí přátelé, přejeme Vám, abyste si užili volna bez ohledu na počasí, odpočinuli si a načerpali novou energii na skutečné jaro. S plnou silou se pak můžete vrhnout třeba na další studium v EDUWINu. Hezké Velikonoce!

Posilovat můžete svaly i mozek

Díky psolupráci s partnerem MultiSport Benefit vám přinášíme nejen nápady na osobní rozvoj v našich kurzech na portálu EDUWIN, ale i možnost získat na měsíc kartu MultiSport. Ta vám umožňuje každý den se věnovat sportovní nebo relaxační aktivitě dle vašeho výběru v jednom z více než 1600 zařízení v ČR i SR. Stačí se jen registrovat do portálu EDUWIN. Více na www.eduwin.cz.

Podívejte se na přednášky z konference

Nestihli jste konferenci Zdravá firma 2017? Nebo si naopak chcete přednášky znovu připomenout? Na www.eduwin.cz najdete všechny přednášky z našich konferencí. Stačí se jen zaregistrovat.  Koho si můžete poslechnout? Jana Cimického, Radima Uzla, Pavla Suchánka, Petra Hrocha a Jaroslava Michálka.

Proběhla konference Zdravá firma 2017

17. 10. 2017 proběhl v Praze první ročník konference Zdravá firma, určený zejména sřednímu managementu a personalistům, ale i ostatním zájemcům o problematiku péče o zdraví v souvislosti s work-life balance. Účastníci měli nejen možnost vyslechnout zajímavé přednášky, ale také se seznámit s projektem Eduwin. Na krátký spot z konference se můžete podívat zde.

Zdravá firma zná svůj program

Podzimní konference Zdravá firma 2017 Vám nabídnou zajímavé a inspirativné poznakty, které využitejete při boji se stresem, překonávání únavy, při své cestě za zdravějším, spokojenějším a prodkuktivnějším životem. Příspěvky přednesou kapacity jako psychiatr Jan Cimický, expert na výživu Pavel Suchánek či populární Radim Uzel. A navíc představíme projekt Eduwin.  PROGRAM A REGISTRACE NA WWW.KONGRESY-NEMESISBP.CZ 

S EDUWINem kdekoliv

Jako jedna ze zásadních výhod on-line vzdělávání se vždy uvádí jeho dostupnost kdykoliv a kdekoliv. Že je to skutečně pravda se můžete přesvědčit na svém chytrém zařízení a efektivně tak využívat třeba cesty vlakem, čekání na letišti nebo čekání, než skončí kroužek vašich dětí. Nebo můžete pohodlně sledovat videa v posteli. Záleží jen na vás, jak si EDUWIN přizpůsobíte svým potřebám. www.eduwin.cz 

23. 5. 2017 E-learning forum

23. 5. se zástupci NEMESIS BP a sesterského projektu Health communication zúčastnili v Praze konference o moderních metodách firemního vzdělávání E-learning forum. Hlavní myšlenkou nabitého programu bylo, že video má v moderním rozvoji zaměstnanců smysl, pokud se správně využije jeho potenciál. Informace o našem video e-learningu najdete na www.eduwin.cz

Save the date - podzimní kongresy

Termíny dalšího ročníku kongresů NEMESIS BP na téma ZDRAVÁ FIRMA jsou známé. Rezervujte si 17. 10. 2017 v Praze a 18. 10. 2017 v Brně.  Více podrobností již brzy na www.kongresy-nemesisbp.cz

18.4.2017 PharmDr. Gabriela Kroupová novým členem našeho lektorského týmu

Novým členem našeho lektorského týmu se stala PharmDr. Gabriela Kroupová. Gabriela má dlouholeté zkušenosti s managementem a obchodem v prostředí zdravotnictví. V současné době se zapojila do projektu Akademie farmaceutických reprezentantů, jehož cílem je zvýšit odborné znalosti a dovednosti reprezentantů farmaceutických firem. Klíčovou součástí projektu je interaktivní videokurz v e-learningovém prostředí EDUWIN. 

4.4.2017 Zdraví a fyzická kondice - důležité téma v moderním managementu

Velký zájem o expozice související se zdravím a fyzickou kondicí na kongresu NEMESIS BP dokazuje, že vedoucí pracovníci vnímají toto téma jako důležité. Účastníci si vyzkoušeli moderní diagnostiku složení těla, trénink mozku, měření cévního věku apod. A protože věříme heslu "ve zdravém těle zdravý duch", připravujeme pro vás další novinky a akce tohoto zaměření. 

Design by Redmarketing.cz © 2016 Valid HTMLXX and CSS6.